KONST / Litografier / Färglitografi 13557113
nr 1355 7113
Jan Håfström
(f. 1937), Sverige
Färglitografi, Komposition. Signerad, numrerad 204/250, daterad 1976, oramat löst blad, bladets mått: 24x33 cm
Jan Håfström, svensk målare född 1937.
Utrop:
600 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 19:37:11
300 kr
400 kr
500 kr
600 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
19 okt